O nas

Od sierpnia 2018 roku

Współpracuj z firmą, którą tworzą ludzie z pasją i ogromnym kapitałem wiedzy

TKM-Polska Sp. z o.o to dostawca rozwiązań sprzętowych i softwarowych służących do budowy i utrzymania serwerowni, Data Center i infrastruktury teleinformatycznej. Pomagamy w tworzeniu koncepcji oraz przygotowaniu dokumentacji projektowej, wspomagając tym samym zarówno projektantów, wykonawców jak i użytkowników końcowych

W swojej ofercie posiadamy zaawansowane rozwiązania okablowania miedzianego oraz światłowodowego niemieckiej marki TKM Telekomunikation und Elektronik GmbH, której jesteśmy wyłącznym partnerem w Polsce. Współpracujemy również z producentem oprogramowania zarządzającego DCIM, firmą Patchmanager B.V. z siedzibą w Holandii.

Zarząd firmy to osoby z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą operacyjną w zakresie projektowania, sprzedaży, optymalizacji i wdrożeń systemów okablowania strukturalnego oraz innych systemów teletechnicznych.

Zapraszamy!

Aby zapewnić ochronę informacji powierzonych przez naszych Partnerów, Członek Zarządu, Marcin Molenda posiada uprawnienia takie jak:

Poświadczenie bezpieczeństwa I i II stopnia w zakresie dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „Poufne”

Poświadczenie odbycia szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych „NATO Secret”

Poświadczenie odbycia szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych „EU Secret”

Marcin Molenda

Członek Zarządu

Skontaktuj się z nami

polityka prywatności | polityka cookies

TKM Polska Sp. z o.o to dostawca rozwiązań sprzętowych i softwarowych służących do budowy i utrzymania serwerowni, Data Center i infrastruktury teleinformatycznej. Pomagamy w tworzeniu koncepcji oraz przygotowaniu dokumentacji projektowej, wspomagając tym samym zarówno projektantów, wykonawców jak i użytkowników końcowych.

O nas
Oferta
Nasze Realizacje
Wypożycz miernik