Wydarzenia

IT FUTURE EXPO 2019

W dniach 25-26 września 2019 roku firma HSC Sp. z o.o. brała udział w targach IT FUTURE EXPO 2019 oraz konkursie Liderzy IT.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż produkt „System okablowania strukturalnego AIM FUTURE-PATCH TKM wraz z oprogramowaniem DCIM PATCH MANAGER” spotkał się z uznaniem klientów głosujących on-line, a potem, głosami Kapituły został okrzyknięty laureatem w dziedzinie DATA CENTER LEADER.
Podczas targów w dniu 26 września nasze stoisko odwiedziło bardzo wielu gości. Ogromnie dziękujemy za ciekawe i merytoryczne rozmowy oraz zainteresowanie naszymi rozwiązaniami, co, mamy nadzieję, zaprocentuje w przyszłości.
Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Galeria

Indywidualne szkolenie HSC

W dniu 10 września 2019 roku firma HSC Sp. z o.o. przeprowadziła szkolenie produktowe dla niewielkiej liczby kontrahentów.
Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Galeria

Konferencja HSC / TKM / PATCHAMANAGER wiosna 2019

W dniu 21 maja 2019 roku firma HSC Sp. z o.o. wraz z Partnerami, niemiecką firmą TKM Telekommunikation und Elektronik GmbH, holenderską Patchamanager B.V. oraz polską VERTIV POLAND Sp. z o.o. była organizatorem corocznej konferencji poświęconej rozwiązaniom stosowanym współcześnie w projektowaniu, budowie i eksploatacji centrum danych, serwerowni oraz budynków infrastruktury krytycznej, która odbyła się w Warsaw Plaza Hotel w Warszawie.

Galeria

XXVI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO

W dniach 04-07 września 2018 roku firma HSC Sp. z o.o. miała możliwość zaprezentować się na Międzynarodowych Salonach Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach. Dzięki współpracy z naszymi Partnerami, firmą AOCD Sp. z o.o., Rittal Sp. z o.o. oraz Agregaty PEX-POOL PLUS goście mieli okazję zapoznać się z produktami niemieckiej marki TKM Telekommunikation und Elektronik GmbH.

Galeria

XI Ogólnopolska Konferencja Dyrektorów ds. Administracyjnych, Technicznych i Eksploatacyjnych w podmiotach leczniczych

W dniach 15-17 maja 2018 roku firma HSC Sp. z o.o. wzięła udział w XI Ogólnopolskiej Konferencji Dyrektorów ds. Administracyjnych, Technicznych i Eksploatacyjnych w podmiotach leczniczych zorganizowanej w Augustowie przez Polskie Centrum Edukacji. Podczas 30 minutowej prezentacji mieliśmy możliwość przedstawienia produktów marki TKM GmbH, której głównym celem jest propagowanie bezpiecznych, monitorowanych i zarządzalnych systemów sieciowych.

Galeria

Konferencja HSC / TKM wiosna 2018

W dniu 17 kwietnia 2018 roku firma HSC Sp. z o.o. wraz z Partnerem TKM Telekommunikation und Elektronik GmbH była organizatorem corocznej konferencji poświęconej nowoczesnej technologii zarządzania infrastrukturą fizyczną w sieciach komputerowych, która odbyła się w Warsaw Plaza Hotel w Warszawie.

Galeria

Skontaktuj się z nami

polityka prywatności | polityka cookies

TKM Polska Sp. z o.o to dostawca rozwiązań sprzętowych i softwarowych służących do budowy i utrzymania serwerowni, Data Center i infrastruktury teleinformatycznej. Pomagamy w tworzeniu koncepcji oraz przygotowaniu dokumentacji projektowej, wspomagając tym samym zarówno projektantów, wykonawców jak i użytkowników końcowych.

O nas
Oferta
Nasze Realizacje
Wypożycz miernik